İnternet sitesi, yasal uyarı ve veri gizliliği

image88

Bilgi Gizliliği - Email Yoluyla Pazarlama

GBS, insanlara ilgilerini çekebilecek ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi vermek amacıyla e-mail gönderebilir. Teklifimizi ayrıntılandırmamıza ve gelecekte daha ilgili ürün ve hizmetler teklif etmemize yardımcı olabilecek istatistiksel bilgileri toplayıp saklayabiliriz. 


Bu bilgilerin saklanmasını istemiyorsanız lütfen şu adres üzerinden bizimle irtibat kurun:


info@gbspnomatik.com

GBS Bilgi Gizliliği Beyanı

Kişisel bilgilerinizin korunması GBS LTD.ŞTİ. için ciddi bir meseledir. İnternet sitelerimizi ziyaret ederken kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz. Kişisel bilgilerinizi işlerken mahremiyetinizin korunmasına özel önem veriyoruz.

Kişisel Bilgilerin Edinilmesi ve İşlenmesi

Web sunucumuz internet sağlayıcının tahsis ettiği IP adresini, internet sitemize girdiğiniz URL'yi, ziyaret ettiğiniz internet sitelerini ve ziyaret tarih ve saatinizi rutin olarak saklamaktadır. Bazı durumlarda, GBS, size daha özelleştirilmiş hizmet sunmak amacıyla çerez kullanmaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca onları siz girmişseniz, örneğin bir kayıt formu veya anketi doldurmuş, çekilişe katılmış yahut sözleşme imzalamışsanız saklanacaktır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması, Aktarılması ve Özel Amaçlarla Saklanması

Kişisel bilgileriniz, ilgili bilgi gizliliği mevzuatına uygun olarak ve kesinlikle sözleşmenin uygulanması, müşteri desteği ve danışmanlığı konusundaki kendi meşru ticari çıkarlarımızın korunması ve ürünlerin gerçek piyasa şartlarına uygun olarak geliştirilmesi amacıyla alınmakta, işlenmekte ve kullanılmaktadır.

Daha Fazlası İçin;

Bu bilgiler size yetersiz geldiğini düşünüyorsanız bizimle irtibata geçin.